en ru
Про компанію

Наше підприємство було утворено в 2001 р. ФОП Соколов О.В..

На ринку автомобільних вантажних перевезень, Соколов Олег Вікторович, працює з 2002р. Наша компанія здійснює перевезення, як своїм транспортом, так і залученим. В даний час ми маємо кілька власних машин різної вантажопідйомності, а також співпрацюємо з багатьма транспортними компаніями України, що дозволяє у найкоротші терміни та з найбільшою вигодою для наших замовників здійснити організацію та саме перевезення у будь-якому напрямку.

Акредитація на митниці, актуальні Свідоцтва про допуск ТЗ до перевезення вантажів під митними печатками та пломбами («жовте свідоцтво»), наявність CMR – дозволяє нам перевозити вантажі під митним контролем територією України та за її межами.

Членство в Асоціації міжнародних перевізників України (АсМАП), дає можливість здійснювати перевезення у системі митного транзиту МДП (є можливість оформлення TiR-Carnet та ATI Carnet), метою якого є максимальне спрощення перевезення товарів під митними печатками та пломбами при здійсненні міжнародних вантажних перевезень, зменшення термінів доставки вантажів, виключаючи затримки на прикордонних переходах, а також забезпечення необхідної гарантії безпеки та доставки товарів.

Ліцензія на внутрішні та міжнародні перевезення, допуски та дозволи у наших водіїв та наших транспортних засобів дозволяють нам здійснювати перевезення небезпечних вантажів (ADR), з урахуванням положень Європейської угоди про міжнародне дорожнє перевезення небезпечних вантажів (ДОПОГ) та Правил дорожнього перевезення небезпечних вантажів.

Надійність компанії

Всі вантажі, які ми перевозимо, застраховані – CMR-страхування, ТТН-страхування перевізника та страхування відповідальності експедитора.

Ми співпрацюємо зі страховими компаніями ПрАТ «СК Перша» и ПрАТ «СК «УНІКА». При наданні нами транспортно-експедиційних послуг застраховано такі ризики: втрата, загибель, пошкодження вантажу, прийнятого до перевезення.

Всі наші автомобілі обладнані системами GPS навігації, що дозволяє водієві швидко та оптимально знайти пункт призначення, та системами GPS спостереження, що дозволяє нашим співробітникам у будь-який момент часу відстежувати місцезнаходження нашого транспортного засобу.